אותה תוכנית ליווי - בפורמט חדש - אישי ומעורב יותר!

ברוכה הבאה!
בחמש השנים שאני מלווה מקצועית ועסקית מעצבות עצמאיות – למדתי רבות על המהות של ליווי עסקי ממישהי שמגיעה מהתחום שלך.
כמי שעברה מספר תהליכים של ליווי עסקי בעצמה – תמיד הרגשתי שבסופו של דבר אני נדרשת להמיר את כללי האצבע ואת ההמלצות הכלליות לתחום ולמקצוע הספציפיים שלי, וזה לא תמיד היה פשוט.

זו הסיבה שלפני כשנתיים יצרתי את תוכנית הליווי העסקי הזו – FOCUS.KON, ששמה את הפוקוס על ניהול עסקים בתחום האדריכלות, עיצוב הפנים והלבשת הבית.
התוכנית הזו אינה קורס, אלא תוכנית ליווי בת 13 שיעורים שבה אני מלמדת אותך את השיטות שפיתחתי לעצמי לניהול עסק מצליח בתחום שלנו. 

את העסק שלי, שכיום הוא חברה בע"מ, בניתי במשך 11 שנים ללא שום ידע עסקי פורמלי, עקב בצד אגודל. ניסיתי, טעיתי, למדתי, שיפרתי, ובעיקר העזתי – והעסק שלי צמח משנה לשנה, התפתח והשתכלל, וכיום אני ממשת באמצעותו את עצמי ואת החלומות שלי.
שני דברים מאוד משמעותיים קרו בדרך:
הראשון היה הקמתה של קהילת "פורצות דרך", שהגשימה את החזון שלי והוכיחה לי כמה משמעותי כוחה של קבוצת קולגות בהתפתחות של כל אחת מאיתנו;
והשני היה לימודי האימון שלי, שחידדו לי עד כמה אמונות מגבילות שיש לנו על העולם, על התחום שלנו, על עצמנו ועל הלקוחות שלנו – מעכבות אותנו בצמיחה שלנו.
במסגרת תהליכי אימון שהעברתי למעצבות – ראיתי את התמורה האדירה של פיצוח חסמים אישיים והתרת אמונות מגבילות על ההתקדמות העסקית שלהן. הרי בסופו של דבר – העסק הוא אנחנו, ולכן – כל מה שתוקע אותנו בחיים האישיים יתקע אותנו גם בעסק, וגם ההפך – כשנעשה פריצת דרך בעולם העסקי – היא תשליך גם על חיינו האישיים.

ולכן – אחרי 4 מחזורים של תוכנית הליווי הזו – החלטתי שאני משנה את הפורמט לכזה שיש בו יותר כלים אימוניים בפגישות האישיות איתי, וגם יותר מעורבות קבוצתית, כזו שהיא מעבר לשיח ויותר בבחינת קבוצת מיקוד משותפת.
במחזור ה-5 של התוכנית יש מקומות ל- 10 מעצבות בלבד.

מרגישה שזה מסקרן אותך? המשיכי לקרוא.

אני בן-אדם של מילים ובכל זאת אני לא מוצאת את המילים. מאיפה להתחיל? איך מספרים על משהו ששינה לי את החיים? לא רק את העסק שלי. אלא תהליך שנפרש לאורך כמעט 9 חודשים, קצת כמו הריון נוסף, תהליך ששינה את מי שאני. בעצם לאט לאט, כל שאר ההיבטים בחיים שלי השתנו השנה ואני קולטת שאני בחודשים האחרונים פשוט יותר מאושרת, אולי כי למדתי לאזן טוב יותר בין העבודה לחיים הפרטיים, אולי זה שיש סביב מעגל כוח של קולגות שהכרתי בתכנית ועברנו יחד כברת דרך ארוכה והן קצת כמו המשפחה המקצועית שלי. אולי זה בגלל שאני היום הרבה פחות דואגת לגבי מה יהיה בעסק. אני הרבה יותר יודעת איך לעשות את הדברים. כי יש לי פי מיליון יותר כלים לנהל את העסק ואז הרבה דברים הופכים להיות קלים יותר, דברים שפעם היו נראים לי מסובכים. למדתי איך להתמודד ביעילות עם דברים חדשים בעסק, לנהל נכון משברים עם לקוחות, לשווק בקלי קלות, להגיע לתהליך המכירה עם דרך פשוטה שעובדת ולא להמציא את הגלגל לבד. אחרי שעשיתי את הקורס DESIGN שהיה מצויין בפן המקצועי, רציתי ליווי עסקי והחלטתי להירשם לתכנית לליווי של ה- FOCUS. זה היה נראה לי אז יקר, היום זה מצחיק אותי שלא הבנתי כמה זה שווה כל שקל כי זו החלטה משנה חיים. אני עוד לא יודעת להרים מכוניות באויר בכוח המחשבה אבל יש לי כוחות על בניהול העסק שלי. וזה לא משנה כמה אני אספר על זה ולא משנה כמה אני אנסה להסביר, עד שלא תחוו את זה בעצמכן, לא באמת תדעו.

אנחנו לא נולדות מנהלות עסקים, אבל עם הידע והכלים הנכונים - כולנו יכולות להוביל בהנאה ובבטחון עסקים מצליחים
בתחום האדריכלות, עיצוב הפנים והלבשת הבית!

מי שלמדה אצלי יודעת, שאני אדם של פרקטיקה ותכל'ס, ולא של ססמאות וכותרות גדולות.
לכן - כמו בקורס המקצועי שלי, גם כאן תקבלי ממני את הכלים והידע שבעזרתם אני מנהלת עסק מצליח מזה 11 שנים - אחד לאחד.

מרגישה שהגיע הזמן גם עבורך לשים את הפוקוס על העסק שלך?
רוצה ללמוד ממישהי *מהתחום שלך* שעושה זאת בהצלחה?
התוכנית הזו היא בדיוק מה שחיכית לו!

כשסיימתי את הקורס הראשון אצל סיון ידעתי שברגע שיהיה קורס המשך אני אהיה הראשונה להירשם, פשוט כי השפע שלמדתי בו היה כזה משמעותי לדרך שבחרתי והיה לי ברור שכל תוכן נוסף שאלמד רק יעשיר אותי ויעזור לי בהתווית הדרך הפרטית שלי. אני מחשיבה עצמי כמעצבת טובה, כשאני מתכננת ללקוחות שלי אני מדוייקת ועובדת על פי סדר ידוע מראש. בעסק שלי - לצערי קצת פחות. ניהול הזמן לא משהו בכלל, השיווק.. תזכירו לי מה זה?!אסטרטגיות הניהול, מי מנהל כאן בכלל? הרגשתי שאני הולכת לאיבוד וזה השפיע על כל מהלך העבודה שלי ביום יום. קורס פוקוס של סיון הגיע סוף סוף אחרי הרבה זמן של המתנה, ובלי לחשוב פעמיים נרשמתי. לגלות לכן סוד? אפילו לא הקדשתי תשומת לב וזמן כדי לדעת מה היא מתכוונת ללמד שם, הבנתי בכללי שזה מה שעשוי לעזור לי להתפקס על עצמי, והיה לי ברור שהקורס יהיה עשיר במידע, מדויק וממוקד ופשוט נרשמתי. היא קרעה אותנו בקורס, הרצאות וזומים ושיעורי בית וזה היה כמו טיפול פסיכולוגי מתמשך, כל הכלים שרק חלמתי עליהם קיבלתי ככה על מגש הזום ועכשיו זה שלך, תיישמי או לא זו כבר החלטה שלך. צריכה עזרה? סיון תעזור ואם היא בדיוק עסוקה אז הבנות שאיתך בקורס יענו לך תוך 10 שניות בערך, מעטפת שכזו.. תענוג! ועכשיו לאט לאט מתחילה ליישם. שיווק זו כבר לא מילה גסה בשבילי, ולנהל עסק מרוויח ומצליח כבר נראה לי מטרה בת השגה.

מה זו התוכנית הזו, בעצם?

תוכנית הליווי כוללת 13 שיעורים עם מפגשים אישיים וקבוצתיים ביניהם, על פני כ-6 חודשים.
בתוכנית אני מלמדת את השיטות ואת הידע שבעזרתם אני מובילה עסק עצמאי מצליח כמעצבת פנים, מזה 11 שנים.

היא בנויה כתוכנית ליווי, ולא כקורס, כיוון שמטרת-העל שלה היא שתטמיעי את השיטות שלי בעסק שלך כבר במהלך התוכנית, ברוח התמיכה ובעזרתה של הקבוצה ובליווי האישי שלי.

התוכנית כוללת משימות בית פרטניות שעליהן תקבלי ממני משוב, ושנדון בהן גם בפגישות אישיות, לצד מפגשים קבוצתיים שבהם תזכי לפידבקים של חברות הקבוצה, לסיעורי מוחות ולהפריה הדדית.

זוהי תוכנית און-ליין, למעט המפגש האחרון – שבו נפגש פיזית ונחגוג יחד את העסקים המשודרגים שלנו, ואת השינוי שחוללנו בהם לאורך התהליך.
רוצה להבין איך זה עובד? כל הפרטים בהמשך!

הפורמט החדש של התוכנית כולל ליווי פרטני ומהודק יותר (בנוסף לליווי הקבוצתי), ומשלב גם כלים מעולם האימון העסקי והאישי. במחזור ה-5 אלווה 10 מעצבות בלבד!

יש לך שאלות לגבי מבנה התוכנית, הסילבוס או התשלום?
מלאי את הפרטים שלך ומנהלת הקורסים שלי תשוב אליך.

רוצה לוודא שהתוכנית מתאימה לך?
מלאי את הטופס למטה ואחזור אליך כדי לקבוע שיחה אישית.

התוכנית כוללת מצגות, טבלאות ודפי עזר להטמעת החומר הנלמד, שיסייעו לך לשנות את פני העסק שלך כבר במהלכה!

אף פעם לא לקחתי חופשה יזומה באוגוסט. חופשה. לא רק לשם הטיול או הנופש, אלא ימי הדממה למשרד, להנעת תהליכים, לארגון המחשבות ובניית תשתית שיווקית לשנה החדשה או סתם לקימה מאוחרת או יציאה עם הילדים לטיולים- חופש של עצמאים. יותר מזה, לא חשבתי שאני יכולה להרשות לעצמי חופשה כזו, כי מי ינהל את המשרד, איך אכניס עוד עבודות, מה יעשו הלקוחות שלי בלעדי? על כל השאלות האלה עניתי לעצמי בשיעורים המופלאים של הקורס החל מהגדרת התדמית השיווקית שלי, דרך בניית מערך שיווק נכון ותמהיל מדויק, קמפיין מכירה ובניית מודל שיווק לעסק. לפני שמונה חודשים התחלתי את הקורס של סיון וכבר מהשיעור הראשון הבנתי שזה משהו אחר, שונה מכל מה שידעתי עד כה. סיון מדויקת, פוגעת בול במטרות ויודעת לתת כלים פשוטים גם לדברים שנראים לנו מסובכים ביותר. אז אם את מעוניינת לבנות לעצמך מודל עיסקי ושיווקי שיעיף אותך גבוה, (או סתם משוועת לחופשת אוגוסט כמוני), אני ממליצה לך להעניק לעצמך ולעסק שלך את FOCUS.KON כי זה הדבר הכי טוב שיקרה לך לשנת 2023.

למי מיועדת התוכנית?

התוכנית מיועדת למעצבות פנים, אדריכליות ומלבישות בתים עצמאיות.

 • אם את ממש בתחילת דרכך, ומרגישה מבולבלת מכמות הכובעים שעליך לחבוש כבעלת עסק, לא יודעת איפה להשקיע את האנרגיות שלך או מתקשה לעשות את הצעדים הראשונים ולפרוץ קדימה – התוכנית הזו היא בשבילך!
 • אם את כבר כמה שנים בתחום, אבל עדין מרגישה שאת לא ממצה את מלוא הפוטנציאל של העסק שלך, וזקוקה לבוסט רציני שיעיף אותך גבוה – התוכנית הזו היא בשבילך!
 • אם את כבר שועלה ותיקה ולמודת נסיון, אך מרגישה שהעסק שלך זקוק לזריקת רענון; או אם את מרגישה שחוקי המשחק קצת השתנו, ואת לא בטוחה איך לבצע את ההתאמות הנדרשות לעולם הוירטואלי שבו התחום שלנו צומח – התוכנית הזו היא בשבילך!

לתשומת לבך!
הצלחת התוכנית מאוד תלויה בהתמסרות שלך אליה, בפניות שלך ובמידת הנכונות שלך לצאת מאיזור הנוחות שלך, ולכן – מאוד חשוב שתגיעי אליה כשאת בשלה לעשות שינוי משמעותי. בוגרות התוכנית שהעזו והתמידו בכך – חוו קפיצת גדילה משמעותית בעסק שלהן!
רוצה לדעת אם התוכנית מתאימה לך? מלאי את הטופס וניצור איתך קשר.

OV6A6925 Large 1

**התוכנית מיועדת למעצבים ומעצבות כאחד**

מאחר שכל אחת מגיעה לתוכנית מנקודת מוצא שונה בעסק - מבנה התוכנית הותאם לתמוך בכך!

מה לומדים בתוכנית?

התוכנית עוסקת ברכיבי הליבה של ניהול עסק בתחום האדריכלות, עיצוב הפנים והלבשת הבית.
היא מחולקת לשלושה מודולים:
> יד ביד – תהליך ליווי צמוד שלך שמתקיים מולי בלבד;
> קבוצת מיקוד – ליווי שלי בשיתוף קבוצת המיקוד הקורסית;
> כלים עסקיים – כלים ומשימות ליישום בעסק שלך ומול לקוחות.
לחצי על הכותרות כדי לקרוא יותר על כל שיעור!

פתיחה

> כמה מילים על התכנית
> לעצב לעצמך עסק עצמאי

בפגישה זו אבין את נקודת הפתיחה שלך בתוכנית, ונמפה בעזרת כלים אימוניים ועסקיים את נקודות החוזק ואת הגורמים המעכבים שלך כמובילת העסק וכאשת מקצוע.

יד ביד 1

הגדרת הזהויות המקצועית והעסקית שלנו עוזרת לנו לדייק את העשייה שלנו, להבין מי קהל היעד שלנו, לכוון את השיווק שלנו אליו, ובסופו של דבר – לברוא את המותג שאנחנו שואפות להיות.
בשיעור זה:

 • >  ניצור אסטרטגיה לבניית התדמית המקצועית והעסקית שלך
 • > נבין איך יוצרים טביעת אצבע ייחודית שמזוהה איתך
 • > נסקור פעולות שמחזקות את התדמית שברצוננו ליצור
 • > ונלמד כלים פרקטיים על מנת לעשות את כל אלה

  בתום השיעור תנתן משימת בית להגשה, עליה תקבלי משוב פרטני ממני.

"אנשים מתחברים לאנשים, ולא לעסקים" אומר המשפט הידוע, וזה אכן כך. כדי לחבר אלינו את הקהל – עלינו לעיתים קרובות לחשוף צדדים ורבדים שלא פשוט לנו להביא לאור הזרקורים, אך יש דרך לעשות זאת מבלי להרגיש חדירה לפרטיות או לחשוף מה שאיננו מעוניינות לחשוף.
בשיעור זה נלמד:

 • > מה גורם ללקוחות להתחבר אלינו ולעסק שלנו?
 • > אילו אמונות מגבילות לגבי חשיפה מנהלות אותנו?
 • > מדוע זה חיוני לעיתים להוריד את המסיכות ?
 • > איך מתנהלים באותנטיות בעסקים ונשארים בחיים?

  בתום השיעור תנתן משימת בית להגשה, עליה תקבלי משוב פרטני ממני.

זה הזמן לפגישה אישית איתי, שבה נהדק מה שצריך בעבודה על העסק שלך!

קבוצת מיקוד

כולנו היינו שמחות אם היה מישהו שיוצר עבורנו את התוכן השיווקי בזמן שאנחנו מתמקדות בתכנון ובעיצוב בתים. אך ברוב המקרים – לא רק שאנחנו נדרשות לעשות זאת בעצמנו, אלא שבעולם הדיגיטלי שבו אנו פועלות – עלינו לעשות זאת על בסיס יומיומי בכדי שזה יהיה אפקטיבי. 
בשיעור זה:

 • > נכיר סוגים שונים של תוכן שיווקי אפקטיבי
 • > נסקור מקורות לתוכן שיווקי יומיומי, ללא מאמץ
 • > נלמד איך יוצרים תכנים ויזואליים איכותיים וחינמיים
 • > נבין איך הופכים את השיווק לפרקטיקה אינטגרלית בעסק

  בתום השיעור תנתן משימת בית שתשמש אותך במפגש האון ליין הקבוצתי שלנו בנושא.

אוהבת או לא, מתחברת או לא – אי אפשר יותר להתעלם מהתפקיד המרכזי שפייסבוק ואינסטגרם משחקות בנראות ובחשיפה של העסק שלנו לקהל המתאים. איך נגייס אותן לטובתנו במקסימום קלאס ובמינימום מאמץ?
בשיעור זה:

 • > נחקור את פייסבוק ואינסטגרם כפלטפורמות שיווקיות
 • > נניח קווים מנחים לשיווק יעיל בכל אחת מהן
 • > נכיר כלים להפיכת השיווק ברשתות החברתיות לקל, נוח ורציף
 • > נסקור פלטפורמות רשת נוספות על יתרונותיהן וחסרונותיהן

  בתום השיעור תנתן משימת בית שתשמש אותך במפגש האון ליין הקבוצתי שלנו בנושא.

לא משנה כמה מעולה נשווק את עצמנו – לא נוכל למשש את מלוא הפוטנציאל שלנו לסגירת עסקאות ללא מנגנון מכירה מסודר. 
בשיעור זה:

 • > נבין את ההבדל בין שיווק למכירה
 • > נלמד איך מגבשים מנגנון מכירה תומך שיווק
 • > נלמד איך מזהים לקוחות ופרויקטים מתאימים ולא מתאימים
 • > נכיר התנגדויות נפוצות מעולם עיצוב הפנים והלבשת הבית ונלמד איך להתמודד איתן

  בתום השיעור תנתן משימת בית שתשמש אותך במפגש האון ליין הקבוצתי שלנו בנושא.

לכל בעל/ת עסק יש "קלפי פעולה": משאבים שאינם (רק) כלכליים, שבעזרתם ניתן למנף את העסק ולהצמיח אותו.
בשיעור זה: 

 • > נמפה סוגים של קלפי פעולה רבי ערך שיש לכל אחת מאיתנו
 • > נבין איך משתמשים בהם למינוף וצמיחת העסק שלנו
 • > וגם איך משיגים כאלה שחסרים לנו

  בתום השיעור תנתן משימת בית שתשמש אותך במפגש האון ליין הקבוצתי שלנו בנושא.

יד ביד 2

רוצה לקדם את העסק שלך בצורה רציפה? יש לך שירות חדש שאת רוצה לחשוף לקהל? יש לך מוצר דיגיטלי שאת רוצה למכור? זה הזמן להקים קמפיין!
בשיעור זה נלמד:

 • > מה ההבדל בין שיווק רציף לשיווק בקמפיין?
 • > מהם הצעדים שעלינו לעשות על מנת לקדם שירות או מוצר – ספציפית בתחום עיצוב הפנים/הלבשת הבית?
 • > אילו פעולות יניבו לנו את התוצאות הטובות ביותר, ובאילו אפיקים כדאי לפעול?

  בתום השיעור תנתן משימת בית להגשה, עליה תקבלי משוב פרטני ממני.

אחת הדרכים למקסם הכנסות ולמשוך עוד לקוחות לעסק – היא ליצור תמהיל של שירותים ומוצרים, ולא להתבסס על מוצר דגל אחד בלבד.
בשיעור זה:

 • > נסקור שירותים נפוצים שונים בתחום עיצוב הפנים והלבשת הבית
 • > נבנה אופציות לתמהילי שירותים ומוצרים – מותאמים לקהל היעד שלנו
 • > נבין את ההבדל המהותי שבין ליווי מלא לשירותים ממוקדים וקצרי טווח
 • > ונבין איך נוכל להתאים את התמהיל הזה למציאות משתנה

  בתום השיעור תנתן משימת בית להגשה, עליה תקבלי משוב פרטני ממני.

המציאות המשתנה בעולם הדינמי שסביבנו מחייבת אותנו להמציא את עצמנו מחדש ולהוביל את העסק שלנו כיזמיות. יש לכך ביטוי בחוויית הלקוח, בשיטות העבודה, בתמהיל השירותים שלנו ובמהלכים העסקיים שלנו.
בשיעור זה:

 • > נדבר על חדשנות עסקית, חוויית לקוח ושיפור תהליכים
 • > נחקור הצלחות וכשלונות
 • > ונלמד על התמודדות עם מציאות משתנה בדינמיקת העסק

  בתום השיעור תנתן משימת בית להגשה, עליה תקבלי משוב פרטני ממני.

זה הזמן לפגישה אישית איתי, שבה נהדק מה שצריך בעבודה על העסק שלך!

כלים עסקיים

בוגרות הקורסים שלי יודעות לתמחר את שכר הטרחה שלהן בצורה רווחית בכל פרויקט ופרויקט, אבל החוכמה היא להיות רווחיות גם ברמת ניהול העסק, ולא רק ברמת ניהול הפרויקט.
בשיעור זה:

 • > נכיר כללים עקרוניים לתמחור רווחי, כולל דוגמאות
 • > נלמד את עקרונות ההמחרה: תמחור מבוסס ערך
 • > נכיר את טבלת ניהול העסק שיצרתי לטובת מעקב שוטף של הרווח
 • > נבין איך ניתן להגדיל את רווחיות העסק

  בתום השיעור תנתן משימת בית להטמעה בעסק שלך.

הלקוחות שלנו הם אחד המשאבים החשובים ביותר בצמיחת העסק שלנו. העבודה שלנו עבורם יכולה לשרת אותנו לטובת פרסום במגזין, אבל היא יכולה גם להפוך להיות מעיין נובע של פרויקטים נוספים.
בשיעור זה:

 • > נלמד לבסס גבולות נכונים לטובת מערכת יחסים מוצלחת עם הלקוחות
 • > נבין איך להתמודד עם לקוחות "לוויין"
 • > נלמד איך לנהל משברים מול לקוחות ובעלי מקצוע במסגרת תהליך העבודה
 • > ואיך להפוך לקוחות מרוצים לשגרירי העסק שלנו

  בתום השיעור תנתן משימת בית להטמעה בעסק שלך.

הגבולות בין העסקי לאישי מטשטשים לעיתים קרובות, בפרט בחייהן של נשים עצמאיות, אבל לא רק.
הטשטוש הזה מייצר לעיתים קרובות תסכול ושחיקה לאורך זמן, שפוגעים הן בחיים האישיים והן בתשוקה לעיסוק במקצוע.
בשיעור זה:

 • > נגדיר יעדים עסקיים ואישיים, ואת הדרך להשגתם
 • > נאפיין את אתגרי העסק העצמאי ונלמד איך לצלוח אותם
 • > נלמד לנהל משימות מקצועיות מרמת הפרויקט לרמת היומן, ולארגן  את הזמן שלנו בצורה נכונה 
 • > ונבין איך לאפשר לעסק שלנו לגדול מבלי לשלם על כך מחיר אישי כבד

  בתום השיעור תנתן משימת בית להטמעה בעסק שלך.
 • > סימולציית פגישת היכרות – כל מה שצריך לדעת כדי למנף פגישת היכרות לסגירת עסקה
 • > תמחור שכר הטרחה – בעזרת כלי התמחור שפיתחתי לתמחור רווחי של פרויקטים
 • > בניית תוכנית שנתית – כולל טבלת תכנון שנתי והסבר לבניית התוכנית
 • > הקמת דף נחיתה מנצח – לעסק, שירות או מוצר
  > יצירת שיתופי פעולה מוצלחים – כללי עשי ואל תעשי, המלצות וטיפים חשובים

סיום

אחרי שעברנו תהליך מעמיק ומרתק יחד – זה הזמן לסכם ולהביט קדימה: מהם הערכים שלך בעסק כיום? מהו החזון שלך? אילו מיומנויות חדשות פיתחת לעצמך ואיך את מתכוונת למנף אותן הלאה?
נהנה ממפגש חברתי כיפי ומעשיר, שבו לכל אחת תפקיד מפתח (הפרטים המלאים שמורים במערכת), ונשים את הפוקוס על העסקים שלכן!

**חלוקת התכנים בין השיעורים עשויה להשתנות. סילבוס סופי יישלח למשתתפות לאחר סגירת ההרשמה**

חיכיתי שנתיים לקורס הזה עוד מהסדנה של מלבישות הבתים. כשפוקוס יצא לאור ממש התרגשתי אבל גם חששתי מהטיימינג... רק סיימתי ללמוד עיצוב פנים: מצד אחד אני מרגישה שאני לא מספיק "משופשפת" מצד שני אני מרגישה שאני תקועה ולא מצליחה להתקדם! אין לי אסטרטגיה, אין לי מיקוד ובתחום השיווק - קפאתי רק מלחשוב על זה! הבנתי שאם אחכה למחזור הבא אני סתם אבזבז זמן יקר שמתורגם באופן ישיר בהכנסות כי אני לא פועלת! אחרי שיחה עם סיון הבנתי את המקום שבו אני נמצאת ומה בעצם תוקע אותי מלהתקדם. נרשמתי וזה הדבר הכי טוב שיכולתי לבקש! אני לא מתייחסת לעסק שלי כתחביב, העסק שלי הוא אני! התהליך בקורס בנוי בצורה כל כך חכמה וגאונית! (אחרי כל שיעור אנחנו אומרות פה אחד- איזו גאונות!) מפילה אסימונים! זו עבודה עצמית חזקה! לדייק את מה שאת ומי שאת בפן העסקי ובפן המקצועי, עבודה על כל מה שמונע מאיתנו מלהתקדם בעסק פנימה והחוצה, אסטרטגיה שיווקית - איך לבנות תוכנית, איך לכתוב פוסט, איך לייצג את עצמך כדמות שיתחברו אלייך, קמפיינים, מכירות, רווחיות ועוד בונוסים מטורפים שסיון מוסיפה לנו מעבר! בכל שיעור יש מטלה שעוזרת לממש את הנושא הלכה למעשה, כך שמי שלא רוצה להתקדם ולעבוד על עצמה ועל העסק שלה - זה לא בשבילה! אני יכולה להעיד על עצמי שקיבלתי המון המון המון כלים! זה לא קסם, זה לא קורה בשנייה לוקח זמן ליישם את הכל (כי זה הרבה). התחלתי ליישם ואני מתחילה לראות תוצאות ויש עוד דרך לעשות אבל יש לי את הבסיס שממנו אפשר להמריא גבוה ואין סיפוק גדול מי זה! (בכל שלב בעסק אפשר לחזור אליו והמסרים בו יובנו באופן אחר ויוציאו תובנות שונות).

איפה ואיך?

הקורס מתקיים במתכונת משולבת של שיעורים מוקלטים ומפגשים אונליין. 
השיעור ה-13 והאחרון יתקיים כמפגש פרונטלי בסטודיו שלי, בחיפה.

התוכנית כוללת פגישות אישיות איתי, שבהן נשים את הפוקוס על החוזקות ועל החסמים הפרטניים שלך. פגישות אלה מיועדות לשאלות, שיתוף, התייעצות וסיעור מוחות משותף שלך איתי.

כל השיעורים המוקלטים ניתנים לצפיה באתר הקורסים שלי ללא הגבלת זמן!

יש לך שאלות לגבי מבנה התוכנית, הסילבוס או התשלום?
מלאי את הפרטים שלך ומנהלת הקורסים שלי תשוב אליך.

FOCUS.KON שפע, הצלחה, ורווח

מה אפשר לומר על קורס "פוקוס" שלא נאמר? אני מחלוצות הקורסים של סיון, ממש במקרה יצא כך. הקורס המקצועי והמדהים שלה נתן לי כל כך הרבה שכאשר שמעתי על קורס הליווי העסקי הרגשתי שהוא בא לי בול בזמן. סיון היא עילוי בכל הקשור לבניית מתודיקות עבודה ולימוד שלהן ולכן זה לא מפתיע שהקורס מלא תוכן אמיתי, כזה שמעביר את המשתתפות בו תהליך ארוך ועמוק החל מבניית הבסיס של העסק על ערכיו ויסודותיו, דרך שיווק וניהול זמן וכלה בהתמודדות עם לקוחות ויזמות כחלק מצמיחת וניהול העסק. חשוב לדעת שמי שנרשמת לקורס באה לעבוד לא בכאילו, אלא ברצינות ובזמן אמת על העסק שלה, כך שבסיומו יש לה את האפשרות למצוא את עצמה במקום אחר מזה שהתחילה בו. הטמעת הכלים שסיון העבירה לנו, זה לא סיפור פשוט ולא נעשה ברגע, כי מדובר בים של חומר, אבל אין לי ספק שהכלים האלו ילוו אותי עוד הרבה קדימה, ויסייעו לי לנהל את העסק שלי באופן הרבה יותר מוצלח ורווחי ובחשיבה בגדול. כבונוס, הכרתי קבוצת בנות מדהימה וכיפית, שהיא כבר קבוצת תמיכה בפני עצמה! סיון תודה על שאת לא שומרת לעצמך שום סוד וחיה הלכה למעשה את תודעת השפע, כי בלעדיך כנראה שהתחום הזה היה נראה אחרת והרבה יותר בודד.

כמה זה עולה?

לנרשמות בהרשמה מוקדמת: 12,000 ש"ח במקום 13,500 ש"ח

המחיר למשלמות בתשלום אחד*: 11,250 ש"ח בלבד!

 

* בתשלומים – ניתן לשלם באשראי ולחלק את הסכום ל-10 תשלומים שווים ללא ריבית.
* תשלום אחד יבוצע בהעברה בנקאית בלבד.
* התשלום (בכל אמצעי שהוא) מהווה אישור של תקנון התוכנית.

מה כלול במחיר?

 • > גישה לאתר הקורסים שלי לצפיה בשיעורים המוקלטיםללא הגבלת זמן!
 • > 12 שיעורים מוקלטים עם המון תוכן איכותי ופרקטי ליישום
 • > 5 מפגשי און-ליין קבוצתיים
 • > 4 פגישות ייעוץ אישיות איתי (3 לאורך התוכנית ואחת נוספת גמישה)
 • > דפי עבודה ומשימות בית להטמעת שיטות העבודה 
  > משוב פרטני ממני למשימות הבית האישיות
 • > קלסר ומחברת קורס אישיים שילוו אותך לאורך התוכנית – החומרים יישלחו אליך עם שליח 
 • > קבצים פתוחים (וורד/אקסל) של הפורמטים שפיתחתי לעבודה על העסק
 • > תכני בונוס בנושאים שונים
 • > קבוצת וואטסאפ סגורה להתייעצות ולדיון – במהלך הקורס ולאחריו ללא הגבלה
 • > מפגש סיום פרונטלי בסטודיו שלי

ובנוסף - בונוס שווה במיוחד לכל נרשמת:

כלי התמחור שלי במתנה!
לתמחור קל ורווחי של פרויקטים בתחום עיצוב הפנים והלבשת הבית, כולל סרטון הסבר ודוגמאות מתוך הקורס המקצועי שלי!

את לימודי עיצוב הפנים בחרתי ללמוד בטכניון וגם כשלמדתי מהטובים ביותר, לא קיבלתי הכשרה איך לנהל את העסק שלי, שמורכב מכל כך הרבה רבדים שאינם קשורים בכלל לעיצוב פנים; איך לעשות שיווק בדרך נעימה ואותנטית, לנהל את ההכנסות וההוצאות שלי, לדייק את הלקוחות והפרוייקטים שנכונים לי, איך לעבוד עם כל הפלטפורמות השיווקיות והרשתות החברתיות, לבנות סדרת קמפיינים ועוד; האמת היא, שלא התלבטתי לפני שנרשמתי למחזור הראשון של 'פוקוס' כי עשיתי עם סיון את הקורס המקצועי וחיכיתי שיפתח עוד משהו מבית היוצר שלה - ידעתי שסיון מספקת את ההבטחה. במהלך הקורס שמנו פוקוס על העסק שלי ועליי - מה נכון לי, קיבלתי כלים שמאפשרים לי לנהל את העסק שלי כמו שאני מנהלת פרוייקטים ללקוחות שלי, בהנאה ובטחון. חייבת להוסיף, שכבעלות עסק חובה עלינו ללמוד ולהשתכלל כל הזמן, להתייעל ולהיות יצירתיות ודינמיות. סיון פותחת דלת למאחורי הקלעים של השיווק והניהול של העסק האישי שלה - ואין כמו ללמוד מקולגה מנוסה שחשבה, ניסתה ועשתה כבר את הכל במשך שנים - נכון, לא הכל מתאים לכולן, אבל ברגע שאני מודעת לכלל האפשרויות העומדות בפניי נותר לי ליישם את מה שמרגיש נכון עבורי. גם הפעם, נהנתי מכל רגע, למדתי דברים חדשים, זוויות נוספות על מחשבות מקובעות, אפשרויות שפתוחות בפניי ואני מרגישה זכות להיות חלק מהנבחרת של קורס FOCUS #01.

מתי זה קורה?

מתחילות ביום שני, 15.01.24!

ההרשמה המוקדמת מסתיימת ב-02.01.24 ונסגרת סופית ב-08.01.24 או ברגע שכל המקומות מלאים!

המודולים נלמדים בזה אחר זה, בהתאם לתאריכים הנקובים למטה. בימי חג לא ייפתחו שיעורים חדשים ולא יתקיימו מפגשי און-ליין.

תאריכי השיעורים:

פתיחת קורס – יום ב', 15.01.24

פגישה אישית עם סיון
17-18.01.24 | 25.01.24 

שיעור 1 – יום ה', 01.02.24

שיעור 2 – יום ה', 15.02.24

פגישה אישית עם סיון
28-29.01.24 | 06-07.01.24 

שיעור 3 – יום ה' 14.03.24

מפגש און-ליין קבוצתי 1
יום ה', 21.03.24

שיעור 4 – יום ה', 28.03.24

מפגש און-ליין קבוצתי 2
יום ה',04.04.24

שיעור 5 – 11.04.24

מפגש און-ליין קבוצתי 3
יום ה', 18.04.24

הפסקה לרגל חופשת פסח

שיעור 6 – יום ה', 02.05.24

מפגש און-ליין קבוצתי 4 
יום ה', 09.05.24

שיעור 7 – יום ה', 16.05.24

שיעור 8 – יום ה', 30.05.24

שיעור 9 – יום ה', 13.06.24

פגישה אישית עם סיון
26-27.06.24 | 03-04.06.24 

שיעור 10 – יום ה', 11.07.24

שיעור 11 – יום ה', 18.07.24

שיעור 12 – יום ה', 25.07.24

מפגש און-ליין קבוצתי 5
יום ה', 01.08.24

מפגש סיום- יום ה', 08.08.24

פגישה אישית נוספת עם סיון
במועד גמיש לבחירתך**

*תאריכי המפגשים ומועדיהם אינם סופיים ועשויים להשתנות
** במהלך התוכנית ועד חצי שנה ממועד סיום התוכנית

למה דווקא איתי?

שמי סיון קונוולינה, מעצבת פנים, יזמית, בלוגרית, אמנית רב-תחומית, ומהנדסת ביוכימיה לשעבר.

אני בעלת סטודיו עצמאי לעיצוב פנים בחיפה, בוגרת המסלול לעיצוב פנים בטכניון, ועוסקת בתכנון ובעיצוב דירות, בתים פרטיים ובתי עסק מזה 11 שנים.

מזה חמש שנים אני מנהלת את קהילת פורצות דרך – קהילה מקצועית למעצבות פנים ומלבישות בתים עצמאיות. מלבד זאת, אני גם מנחה קורסים למעצבות פנים ולמלבישות בתים עצמאיות.

השיטות והכלים שפיתחתי לטובת הצלחת העסק שלי הוכיחו את עצמם פעם אחר פעם – הן בתקופות טובות והן בתקופות מאתגרות, ועזרו לי לייצר בעסק צמיחה משמעותית של עשרות אחוזים משנה לשנה, לצד פרויקטים מוצלחים ולקוחות ממליצים.

אני מאמינה שכדי ללמד אחרות – את חייבת קודם כל TO WALK THE TALK, ועל כך אני מקפידה מאוד. כל מה שאני מלמדת מיושם גם בעסק הפרטי שלי.

אני מזמינה אותך ללמוד ממישהי מהתחום שלך, שכבר צעדה בדרך הספציפית הזו, ומכירה את עליותיה ואת מורדותיה. אני מבטיחה לך שתמצאי ערך רב בתובנות שלי מהדרך הזו, ומהידע והנסיון שצברתי לאורכה!

יש לך שאלות לגבי מבנה התוכנית, הסילבוס או התשלום?
מלאי את הפרטים שלך ומנהלת הקורסים שלי תשוב אליך.

רוצה לוודא שהתוכנית מתאימה לך?
מלאי את הטופס למטה ואחזור אליך כדי לקבוע שיחה אישית.

הכל התחיל בזה שהבנתי שחשוב לי להצליח. והצלחה מבחינתי היא: להתפרנס בכבוד ממה שאני אוהבת לעשות וטובה בו, כך שישאר מספיק זמן ומרחב לעצמי, לזוגיות, לחיי המשפחה, למנוחה, לבילוי, להתפתחות... אבל איך??? אם אני חייבת שהכל יהיה מושלם, ומקצועי, ובזמן? כמי שעוקבת אחרי @סיון קונולינה ראיתי שמה שהיא עושה מושלם ורווחי ונשאר לה זמן לכל השאר. ושאלתי איך? לכן כשהיא הושיטה יד והזמינה להיכנס אל מאחורי הקלעים ולראות איך גם אני יכולה לנהל עסק מצליח בלי לוותר על ה"גם וגם וגם" קפצתי על המציאה- וכל יום אני מודה על ההחלטה שלקחתי. אז מה קיבלתי? למדתי איך מנהלים עסק מצליח מא' ועד ת' והדרך? מהנה ממש! - שיעורים עשירים - שפע נדיר ונדיב של ידע, כל פעם שאני שומעת אותם מזרימים לי אנרגיה חדשה, ומחדשים לי עוד הבנות. - משימות בית שמגלות וממקדות ומעבדות את מי שאת, ואיך את הכי יכולה להצליח. - משימות בזוגות או קבוצות שמשקפות ומבררות את מה שקשה לראות לבד - ליווי אישי סופר מקצועי, עם הלב הפתוח של סיון - קבוצה של מעצבות / אדריכליות מהשורה הראשונה, מפרה ומקדמת במיוחד, כי רק כאלה מסוגלות לחשוב בגדול, ולזהות איפה נכון להשקיע. והכי חשוב- יש המון רעיונות, השראה, תקווה- והכל עם דרך ברורה לביצוע צעד אחר צעד- בהתאמה אישית.